niedziela, 11 maja 2014

Co i jak?

Blog powstał w celu udokumentowania mojej przemiany. Z natury jestem skłonna do rywalizacji i lubię wygrywać (a tutaj chodzi o wygranie ze swoimi słabościami), stąd też udział w konkursie Superlinii - Chudnij z nami, więcej info tu.

Więcej informacji przekażę po rozpoczęciu konkursu, czyli po wysłaniu zgłoszenia (nowy numer Superlinii w kioskach od 16 maja).

Jeśli chcecie śledzić moje zmagania, a może również bierzecie udział w konkursie - zapraszam do komentowania i bycia na bieżąco - razem raźniej!

3 komentarze:

 1. Dzień dobry. Ja mam podobny wzrost więc porównam inne wymiary jak się pokażą. Szkoda tylko że ja nie jestem stworzona do rywalizacji i zawsze chowam się w kąt ,niech inni rywalizują.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale serdecznie i szczerze życzę powodzenia. Mam nadzieję że będzie Pani dla mnie inspiracją abym odważyła się wysłać to zgłoszenie

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia,będę zaglądać na Twój blog :)
  Sama próbuje stracić kilka kg,ale idzie mi to strasznie opornie.. dodatkowym minusem jest to,że pod koniec marca miałam wycięty woreczek żółciowy i sporo produktów mam zabronionych :(

  OdpowiedzUsuń

Przyjmuję wszystkie komentarze, nawet niepochlebne - o ile są kulturalne!