piątek, 16 maja 2014

Error

Niezależnie ode mnie, moja przemiana nie rozpocznie się oficjalnie dzisiaj. Chociaż miałam już umówionego lekarza, aby wypełnił mi kupon, to gazety w żadnym pobliskim mi kiosku nie znalazłam... Jestem zawiedziona, tym bardziej, że runęły moje plany, bo nawet jeśli przez weekend uda mi się znaleźć gazetę, to do lekarza mogę się wybrać dopiero w poniedziałek (stojąc w ogromnej kolejce, bo to przecież poniedziałek) i tracąc przy tym cały dzień...

Oczywiście przygotowania trwają pełną parą, nie uznajcie tego faktu za wymówkę!

Przez weekend postaram się opublikować coś ciekawego, a tymczasem bywajcie zdrów! Jak będę miała czas, to zajrzę na dworzec, tam powinny być nowe gazety...

2 komentarze:

 1. Hej :) ale czy nie podaje się wagi w dniu 1 czerwca? tak jest napisane na stronie konkursu. Pisałam wiadomość prywatną w tej sprawie do superlinii ale nie odpisali mi.
  Wiem, że każdego roku można było zacząć już w momencie zakupu gazety z kuponem, ale teraz ewidentnie napisali, że konkurs zaczyna się w czerwcu:
  "PODZIAŁ GRUP:
  A 1 – do 40 lat i waga maksimum 85 kg (stan w momencie startu, czyli 1 czerwca br.)"

  Jakbyś wiedziała coś więcej, to daj znać. I trzymam kciuki, ale walcz mocno, bo jesteśmy w tej samej kategorii :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie w czerwcu, ale w takim razie trzeba się dowiedzieć, czy można wcześniej dosłać kupon i kiedy można iść do lekarza, bo trafienie w odpowiedni termin graniczy z cudem, nie oszukujmy się :)

   Jak się czegoś dowiem, to oczywiście napiszę, prawdopodobnie wszystkiego się dowiemy z nowej gazetki.

   Usuń

Przyjmuję wszystkie komentarze, nawet niepochlebne - o ile są kulturalne!